وب سایت مهمترین و تأثیرگذارترین عامل بازاریابی در مشاغل مختلف است. اگر شما صاحب کسب و کاری هستید ، اما مشتری چندانی از طریق وب سایت خود ندارید اکنون وقت آن است که یک فکر جدی در این مورد داشته باشید. باید علت آن را پیدا کرده و در برطرف نمودن آنها اقدام نمایید.

شرکت طراحی سایت در کرج (طراحان برتر) ، به پشتوانه متخصصان و برنامه نویسان مجرب خود ، آمادگی این را دارد تا شما را در یافتن علتها و مشکلات سایت ، یاری رساند و یا با طراحی سایت در کرج به صورت حرفه ای  ، به گسترش و رونق کسب وکار شما کمک نماید.

سهم وب سایت در جذب مشتری

مطابق با آمارهای رسمی ، تأثیر وب سایت ها در جذب مشتری و گسترش کسب و کارها به شرح زیر می باشد:

♦ 93 درصد افراد به صورت آنلاین و از طریق جستجو در اینترنت ، شما  را خواهند یافت.

♦ 63 درصد از آن افراد ، مشتری شما خواهند شد و نسبت به دریافت محصول و یا خدمات  از سایت شما اقدام خواهند کرد.

♦ 48 درصد از مشتریان اظهار داشته اند نحوه طراحی و عملکرد سایت ، آنها را ترغیب کرده است که از محصولات و یا خدمات شما استفاده نمایند.

بنابراین با توجه به آمار فوق ، انتخاب مناسب یک شرکت طراحی سایت در کرج برای متقاضیان در کرج و تهران به منظور طراحی سایت کرج و اپلیکیشن، برای گسترش و عرض اندام کسب و کار شما در بین رقبا ، بسیار تعیین کننده می باشد.

در دنیای دیجیتال امروزی ، هر شرکت به یک وب سایت نیاز دارد. وب سایت هر شرکتی ، یک نماینده فروش مجازی و آنلاینی است که  به صورت 24 ساعته و در تمام ایام هفته در حال خدمت رسانی به مشتریان می باشد. اگر وب سایت شما دیگر آن کارایی لازم را ندارد می بایست از طریق یک شرکت طراحی سایت در کرج بخواهید که سایت شما را متناسب با معیارهای روز دنیای وب ،

ادامه مطلب...


---------------------------------------------------------------------------------------------------


11

مقالات پر بازدید:


طراحی اپلیکیشن کرج

طراحی وب سایت دانشگاهی

سئو حرفه ای وب سایت در کرج

طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت شخصی

شرکت طراحی سایت در کرج

بهینه سازی سایت در کرج

سئو در کرج

شنبه 13 بهمن 1397
بؤلوملر :