طراحی سایت سازمانی برای هر سازمانی در جهت ارائه خدمات بهتر و ارتباطی مستقیم و مؤثر با کاربران از ضروریات است. این روزها با افزایش روز افزون کاربران به دنیای اینترنت ، ارائه خدمات در تمامی زمینه ها ، بیشتر از طریق اینترنت صورت می گیرد. سازمانها و شرکت ها نیز از این امر مستثنی نبوده و طراحی سایت امری مهم برای آنها می باشد.سایت سازمانی برای ادارات ، سازمان های دولتی ، وزارتخانه ها ، سازمان های خصوصی و شهرداری طراحی می گردد و چنانچه سازمانی در عرصه اینترنت حضوری مؤثری نداشته باشد، در این زمینه عقب خواهد ماند.


ویژگیهای طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت سازمانی همانند دیگر سایتها از ویژگیهای مختص به خود برخوردار است. بنابراین طراحان ، درهنگام طراحی سایت سازمانی به این موارد توجه داشته باشند و آنها را پیاده سازی کنند. ویژگیهای طراحی سایت سازمان عبارتند از :

♦  معرفی امکانات و خدمات سازمان

یکی از وظایف عمده هر وب سایت ، معرفی خدمات و محصولات می باشد. بنابراین یک وب سایت سازمانی می بایست طوری طراحی گردد که به طور کامل سازمان و بخش های مختلف آن را معرفی نماید. ایجاد منوهای اصلی و کاربری آسان از ویژگی های مهم یک وب سایت سازمانی می باشد.

♦ طراحی سایت مطابق با سلایق اکثریت کاربران

طراحان در طراحی سایت سازمانی می بایست

ادامه مطلب...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------مقالات پر بازدید:


طراحی سایت ریسپانسیو

نکاتی که قبل از طراحی سایت باید بدانید

نکاتی که قبل از طراحی اپلیکیشن باید بدانید

طراحی سایت آموزشگاه هنری

طراحی سایت

طراحی اپلیکیشن کرج

طراحی وب سایت دانشگاهی

سئو حرفه ای وب سایت در کرج

طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت گردشگری

شنبه 13 بهمن 1397
بؤلوملر :