طراحی سایت کودکان

شرکت طراحی سایت کرج (طراحان برتر) ، طراحی سایت کودکان را به منظور یک راهکار هدفمند و برنامه ریزی شده برای پاسخ به اشتیاق کودکان به استفاده از تکنولوژی و فناوری های نوین عرضه می دارد.

هدف از طراحی سایت کودکان ، آشنایی کودکان با دنیای مجازی و یادگیری و کاربرد کامپیوتر ، مهارت ها ، اینترنت و بازی ها با در نظر گرفتن رده سنی آنها می باشد.

ویژگیها و امکانات سایت برای کودکان

·         درباره ما

برای طراحی سایت کودکان ، در بخش درباره ما می بایست هدف از طراحی سایت ، گروه  و رده سنی کودکان به طور واضح مشخص و معرفی گردد.

·         کتابخانه

بخش کتابخانه یکی از مفید ترین و کاربردی ترین بخش ها در طراحی سایت کودکان می باشد. در این بخش می بایست به معرفی کتاب های آموزنده ومناسب برای سنین مختلف پرداخته شود.

·         بخش نقاشی

این بخش نیز می تواند هم سرگرم کننده و هم آموزنده برای کودکان باشد، آموزش نقاشی ، رنگ آمیزی و ساخت تصاویر از بخش های بسیار پرطرفدار سایتهای مربوط به کودکان می باشد.

·         بخش ساخت کاردستی

از دیگر بخشهای مورد توجه و جذاب سایت های کودکان ، بخش ساخت کاردستی است . ساخت کاردستی باعث پرورش و رشد خلاقیت و استعداد کودکان می گردد.

·         بخش بازی های فکری

بخش بازی های فکری ، دانستنی ها و چیستان ها از بخش هایی هستند که هوش و استعداد کودکان را در زمینه های مختلف به چالش می کشد. بخش بازی های فکری باعث افزایش دانش ، قدرت تجزیه تحلیل کودکان را افزایش خواهد داد.

·         بخش شعر

بخش شعر ، بخش خوب دیگری است که می توان در طراحی سایت کودکان آن را قرارداد. متخصصان طراحی سایت در کرج به این باور هستند که این بخش می تواند کودکان را با اشعار کهن و معاصر پارسی مناسب با رده سنی که در آن قراردارند ، آنها را آشنا کنند . همچنین می توان اطلاعات مختصری از شاعر را با توجه به علاقه کودکان به این زمینه در اختیارشان قرار داد.

 

شنبه 13 بهمن 1397
بؤلوملر :