طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

افراد اغلب بازاریابی را با تبلیغات اشتباه می گیرند و تصور می کنند که با انجام تبلیغات بیشتر ، بازاریابی کرده اند. اما باید بگوییم که بازاریابی فقط تبلیغات نیست ، بلکه مواردی را شامل می شود که باعث افزایش مشتریان شرکت می گردد. بنابراین هر کسب و کاری برای اینکه در حوزه رقابتی خود موفق شود باید از ابتدا رضایت مشتری را برای خدمات و محصولات خود جلب نماید. این امر ممکن نمی شود مگر اینکه محصولات و خدمات شرکت هم از نظر کیفیت و هم از نظر کمیت به بهترین نحو خود به مشتریان ارائه گردد.

در اصل بازاریابی به فرآیندی گفته می شود که شامل تبلیغات طولانی مدت ، ارتقا کیفیت خدمات و محصولات ، ایجاد تفاوت مشهود بین رقبا و جلب رضایت مشتریان است.

بازاریابی شبکه ای ،  شاخه ای از بازاریابی بوده و از روش های نوین فروش است که تولیدکنندگان و تاجران می توانند محصولات خود را بدون تبلیغات و بدون واسطه به فروش برسانند.

رایج ترین شیوه بازاریابی شبکه ای بدین صورت انجام می گیرد که یک شرکت محصولات خود را به طور رایگان در اختیار  افراد قرار می دهد تا آنها این اجناس را بفروش برسانند و در سود حاصل ، به صورت درصدی با شرکت سهیم شوند.

شرکت های هرمی نیز نوعی از بازاریابی شبکه ای است که در خیلی از کشورها علی الخصوص ایران غیر قانونی هستند. اما شرکت های بازاریابی شبکه ای در صورت داشتن مجوز از مراجع ذیصلاح ، قانونی خواهند بود.

امروزه محل اصلی کسب درآمد شرکت های بازاریابی از طریق وب سایتها صورت می گیرد. وب سایتهای بازاریابی شبکه ای بسیاری از محصولات و خدمات را شامل می شوند که این می تواند فروش مایحتاج روزانه تا سفارش غذا و یا خرید منزل باشد.

برای بازاریابی اینترنتی شما نیاز به یک سایت برای کسب و کار خود داشته باشید. شما می توانید با مراجعه به یکی از شرکت های طراحی سایت در کرج مانند شرکت طراحان برتر مراجعه نمایید. طراحی سایت بازاریابی شبکه ای باید به صورت یک سایت فروشگاهی باشد. تا بتوانید محصولات مختلف را دسته بندی نمایید و امکان خرید آنلاین برای سایت مهیا شود. در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای بهتر است برای هر یک از محصولات چند عکس با کیفیت و از زوایای مختلف تهیه نمایید و در سایت بارگذاری نمایید. اگر بازاریابی شما در حوزه معرفی خدمات مختلف شرکت می باشد بهتر است که کلیپ ، تصاویر و فیلم های مربوطه را دراختیار طراحان طراحی سایت بازاریابی شبکه ای خود قرار دهید تا آنها این موارد را در سایت قرار دهند.

مجموعه طراحان برتر ، ارائه دهنده کلیه خدمات تحت وب از قبیل طراحی انواع وب سایتها به صورت اختصاصی و حرفه ای مانند طراحی سایت کرج ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت ریسپانسیو ، طراحی سایت آموزشگاه هنری  ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت در کرج  ، طراحی سایت سازمانی ، طراحی سایت صنعتی ، طراحی اپلیکیشن در کرج و همچنین ارائه دهنده خدمات سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ، طراحی و ساخت انواع اپلیکیشن ها برای سیستم عامل های اندروید و IOS برای متقاضیان محترم کرج و تهران می باشد.

 

 

پنجشنبه 18 بهمن 1397
بؤلوملر :